Bize Ulaşın: 0(242) 324 05 20 - 0(533) 146 05 74 - Antalya / Türkiye

Boşanma ve Çocuklar

Psikolojik Danışman Ali Bıçak

Proje Açıklaması

Boşanma ve Çocuklar

Çocukları Boşanmaya Hazırlamak

Küçük bir çocuğun tek istediği anne babasının yanında olmasıdır. Anne babasının huzurlu ve mutlu olmasıdır. Bir arada olmasıdır. Hem annesi hem babası ona iyi davransın, onu sevsin ve yanında olsun ister. Ailesinin yanında güvende olurlar çocuklar. Asla ayrılmalarını istemez onların.

Ancak ufukta bir ayrılık-boşanma görünüyorsa, bu süreci siz ve çocuğunuz kolay ve hasarsız nasıl bir şekilde nasıl atlatabileceğinizi bilmeniz gerekir. İşi şansa bırakamazsınız.

Evlilik kolay kurulan bir ilişki değil ki kolayca hiç etkilenmeden yıkılabilsin. Aile bireylerini özellikle en çok da çocukları etkiler boşanmalar. Severek özenle yaptığınız, inşa ettiğiniz bir binayı, düşünün terk etmek ve yıkmak zorundasınız. Ancak dikkat edin binayı yıkılmadan terk etmelisiniz. Yoksa altında kalanları iyi koruyamazsınız. Özellikle de çocuklarınızı.

Ayrılık boşanma kaçınılmaz olduysa, dünyanın sonu değil, ancak çocuklarınıza bir enkaz bırakmak zorunda da değilsiniz. Onları en az zarar göreceği biçimde bir ayrılık ayarlayabilirsiniz. Bunu yapmanın belli başlı yolları var. Boşanma için evlilik terapisinden yardım almaktan çekinmeyin.
Ali Bıçak
Psikoterapist-Klinik Psikolog

Anasayfa

Ana Sayfa

Antalya Psikolog

Vajinismus Antalya Ana Sayfa

Yukarı çık

Antalya Psikoloji Eğitim ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi Kimdir?

Antalya Psikoloji Enstitüsü, bireysel sorunlar için hipnoz terapisi ve psikoterapi, çocuk psikoloğu olarak ailelere psiko-eğitim, evlilik terapisi ve cinsel terapi hizmeti hakkında bilgi vermektedir.

Psikolojik danışmanlığa ihtiyacınız olduğunu nasıl anlarsınız?

Uzmanımız Ali Bıçak bu soruyu 1 dakikalık video ile yanıtlıyor...

İzlemek için tıklayınız