Bize Ulaşın: 0(242) 324 05 20 - 0(533) 146 05 74 - Antalya / Türkiye

Antalya Psikolog Randevu

antalya Psikolog Randevu

antalya psikolog randevu

Antalya Psikolog Randevu

Antalya Psikolog ve Psikoterapi merkezimizden randevu almaya karar verdiyseniz, hemen şimdi arayabilir, internet üzerinden randevu girişinizi yapabilirsiniz. Antalya Psikolog randevu sistemi ile psikolojik sorularınız için bilgi alabilirsiniz. İster bireysel, ister evlilik, isterse cinsel sorunlarınız için randevu talep edebilirsiniz. Psikolog ile yapacağınız ilk görüşmeden önce, telefonda süreç ve sorunlarınız hakkında sorular sorabilirsiniz. Randevular önceden oluşturulur ve genelikle haftalık seanslar şeklinde düzenlenmektedir. Herkes kişi yaşadığı sorun kendine özgü nitelik taşır. Herkesin koşulları ve imkanları ölçüsünde terapi programı düzenlenir.

Antalya Psikolog  ve Psikoterapi Merkezinde değerlendirme görüşmesi (ilk görüşme) hayati derecede önemlidir. İlk görüşmede sorunların netleştirilip çözüm için nasıl bir yol haritası oluşturulacağına karar verilir. Bu yüzden terapiye taşıdığınız sorun hakkında olabildiğine açık ve rahatça konuşabilmeniz için psikolog size destek olur. İlk görüşme terapiye güvenmeniz, çözüm için umutlanmanız açısında önemlidir. Kısacası, terapiye devam edip etmemenizi belirleyecek olan ilk görüşmede sizin ve terapistinizin karşılıklı kararlaştıracağı bir durumdur.

Bu görüşmede uzman tarafından çiftin ya da bireyin gerçekten psikoterapiye ihtiyacının olup olmadığı, terapiye gerek varsa özelikle neyin çalışılması gerektiği, nasıl bir terapi modelinin, ne süreyle uygulanması gerektiği gibi kritik konular belirlenir. Terapinin çözüm üretemediği sorunlar için farklı uzmanlık alanlarına yönlendirilirsiniz.

Yapılacak ilk görüşme ile Antalya Psikolog randevu sisteminde uzmanlarımız tarafından özel bir rapor oluşturulur. İhtiyacınız olan psikoterapi modeli, sizinle kaç seans ve hangi sıklıkla görüşeceğimizi belirler. Bazı terapi modelleri kısa süreli olabiliyor. Süresi sınırlı dinamik psikoterapi 5 seanstan 18 ve daha fazla seansa kadar sürdürülebilirken, duygu odaklı psikoterapi modelinde ise 18-24 seansta biter. Tabi ki seçeceğimiz terapi modeli sizin özgün ihtiyaç ve olanaklarınızı göz önünde bulundurur.

Terapi şeklimiz hakkında daha fazla detay almak için: buraya tıklayabilirsiniz.

Antalya Psikolog Randevu sistemi

En iyi psikolog Antaya

Adınız (gerekli)

Sabit / Cep Telefonu (gerekli)

Konu

Tarih

Saat

Yukarı çık

Antalya Psikoloji Eğitim ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi Kimdir?

Antalya Psikoloji Enstitüsü, bireysel sorunlar için hipnoz terapisi ve psikoterapi, çocuk psikoloğu olarak ailelere psiko-eğitim, evlilik terapisi ve cinsel terapi hizmeti hakkında bilgi vermektedir.

Psikolojik danışmanlığa ihtiyacınız olduğunu nasıl anlarsınız?

Uzmanımız Ali Bıçak bu soruyu 1 dakikalık video ile yanıtlıyor...

İzlemek için tıklayınız