Antalya Psikolog Randevu

Antalya Psikolog Randevu

antalya Psikolog Randevu

antalya psikolog randevu

Antalya Psikolog Randevu

Antalya Psikoloji Enstitüsü’nden randevu almaya karar verdiyseniz, hemen şimdi arayabilir, internet üzerinden randevu girişinizi yapabilirsiniz. Antalya Psikolog randevu sistemi ile psikolojik sorularınız için bilgi alabilirsiniz. İster bireysel, ister evlilik, isterse cinsel sorunlarınız için randevu talep edebilirsiniz. Psikolog ile yapacağınız ilk görüşmeden önce, telefonda süreç ve sorunlarınız hakkında sorular sorabilirsiniz. Randevular önceden oluşturulur ve genelikle haftalık seanslar şeklinde düzenlenmektedir. Herkes kişi yaşadığı sorun kendine özgü nitelik taşır. Herkesin koşulları ve imkanları ölçüsünde terapi programı düzenlenir.

Psikolog Görüşme Süreci

Antalya Psikoloji Enstitüsü’nde değerlendirme görüşmesi (ilk görüşme) hayati derecede önemlidir. İlk görüşmede sorunların netleştirilip çözüm için nasıl bir yol haritası oluşturulacağına karar verilir. Bu yüzden terapiye taşıdığınız sorun hakkında olabildiğine açık ve rahatça konuşabilmeniz için psikolog size destek olur. İlk görüşme terapiye güvenmeniz, çözüm için umutlanmanız açısında önemlidir. Kısacası, terapiye devam edip etmemenizi belirleyecek olan ilk görüşmede sizin ve terapistinizin karşılıklı kararlaştıracağı bir durumdur.

Problemleri Belirlemekle Başlanır

Bu görüşmede uzman tarafından, çiftin ya da bireyin gerçekten psikoterapiye ihtiyacının olup olmadığı, terapiye gerek varsa özelikle neyin çalışılması gerektiği, nasıl bir terapi modelinin, ne süreyle uygulanması gerektiği gibi kritik konular belirlenir. Terapinin çözüm üretemediği sorunlar için farklı uzmanlık alanlarına yönlendirilirsiniz.

Seans Ne Kadar Sürer

Yapılacak ilk görüşme ile Antalya Psikolog randevu sisteminde uzmanlarımız tarafından özel bir rapor oluşturulur. İhtiyacınız olan psikoterapi modeli, sizinle kaç seans ve hangi sıklıkla görüşeceğimizi belirler. Bazı terapi modelleri kısa süreli olabiliyor. Süresi sınırlı dinamik psikoterapi 5 seanstan 18 ve üzeri seansa kadar sürdürülebilirken, duygu odaklı psikoterapi modelinde ise 18-24 seansta biter. Tabii ki seçeceğimiz terapi modelinde sizin ihtiyaç ve olanaklarınızı göz önünde bulundurulur.

Terapi şeklimiz hakkında daha fazla detay almak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Antalya Psikolog Randevu sistemi

En iyi psikolog Antaya

©2019 Klinik Psikolog, Psikoterapist, Ali Bıçak, Her Hakkı Saklıdır.

www.antalyapsikoloji.net içeriğini sürekli yeniler, yeni içerikler üretmeye devam eder.

 

  Adınız (gerekli)

  Sabit / Cep Telefonu (gerekli)

  Konu

  Tarih

  Saat

  Yukarı çık

  Antalya Psikoloji Eğitim ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi Kimdir?

  Antalya Psikoloji Enstitüsü, bireysel sorunlar için hipnoz terapisi ve psikoterapi, çocuk psikoloğu olarak ailelere psiko-eğitim, evlilik terapisi ve cinsel terapi hizmeti hakkında bilgi vermektedir.

  Psikolojik danışmanlığa ihtiyacınız olduğunu nasıl anlarsınız?

  Uzmanımız Ali Bıçak bu soruyu 1 dakikalık video ile yanıtlıyor...

  İzlemek için tıklayınız
  Call Now Button