Antalya Online Psikolog

Antalya Online Psikolog

Psikoterapi; kişinin çift veya bireysel olarak bir farkındalık ve iyileşme yolculuğunu ifade eden, bütün adımları hassas şekilde planlanmış ve sadece uzmanlığı olan kişiler tarafından yürütülmesi gereken bir süreçtir. Antalya Online Psikolog olarak yüz yüze terapiyi tercih ediyoruz. Ancak koşulları uygun olmayan danışanlarımızla Online ve Telefonda danışmanlık yapabiliyoruz.  Görüntülü görüntüsüz aramalarınızı bekleriz. 

Psikolog Arayın

Kimi danışanlarımız psikoterapi sürecine başlamadan önce bizzat  Psikolog ve psikoterapi göreceği uzmandan bu süreçle ilgili genel bilgi almak isteyebilir. Bazen danışanlarımız Antalya Psikoloji Enstitüsü‘ ne uzak oldukları için Antalya online psikolog ve telefonla danışmanlık hizmetimizden yararlanmak isteyebilirler.

Psikolog ile Online Danışmanlık Alabilirsiniz

Antalya Online Psikolog ve telefonla danışmanlık, terapi değildir; amacı da vaadi de iyileşme değildir. Sadece içinde bulunduğunuz duruma yönelik bir yol haritası çizme ve sorununuzu genel hatlarıyla psikoterapist gözüyle tanımlamak isteyenler için Antalya Online Psikolog’ dan ve telefonla danışmanlık alabilirler.

Psikolog ile Online Görüşme Süresi

Online Psikolog ve Telefonla danışmanlık görüşmeleri 30 dakikadan fazla uygulanmamaktadır. Online ve Telefon görüşmesinde uzmanımız sizi önce dinler, sorununuzu netleştirip formül oluşturmak adına bazı sorular sorabilir.  Görüşmede elde ettiğimiz bilgiler ışında sizin temel sıkıntınızı anlamaya çalışırız.

Görüşmenin son kısmında ise içinde bulunduğunuz durumun terapist gözüyle tanımını yapılır ve çözüm yollarıyla ilgili size temel bir bakış açısı sunulur. Sorununuz online terapide çözümlenebilecek türden ise devam edilir, değilse yüz yüze terapi önerilir, terapi dışı desteğe ihtiyaç duyuyorsanız, ilgili uzmanlık alanlarına yönlendiririz.

Telefonla Danışmanlık Desteğini Nasıl Alabilirim?

Aşağıda  yer alan kayıt formunu doldurduktan sonra talebiniz Antalya Online Psikolog sayfamıza ulaşacaktır. Kayıt yaptırdığınız saatte uzmanlarımız tarafından aranacaksınız.

Danışmanlık hizmetimiz ücretlidir.

Bireysel Terapi hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

Antalya Online Psikolog

Antalya Online Psikolog

  Adınız (gerekli)

  Sabit / Cep Telefonu (gerekli)

  Epostanız (gerekli)

  Konu

  Arama Zamanı

  Yukarı çık

  Antalya Psikoloji Eğitim ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi Kimdir?

  Antalya Psikoloji Enstitüsü, bireysel sorunlar için hipnoz terapisi ve psikoterapi, çocuk psikoloğu olarak ailelere psiko-eğitim, evlilik terapisi ve cinsel terapi hizmeti hakkında bilgi vermektedir.

  Psikolojik danışmanlığa ihtiyacınız olduğunu nasıl anlarsınız?

  Uzmanımız Ali Bıçak bu soruyu 1 dakikalık video ile yanıtlıyor...

  İzlemek için tıklayınız
  Call Now Button